See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oraz pakietów suportowych dla systemu klasy Database Activity Monitoring (DAM) wraz ze świadczeniem usług serwisu i wsparcia technicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji oraz pakietów suportowych dla systemu klasy Database Activity Monitoring (DAM) wraz ze świadczeniem usług serwisu i wsparcia technicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 286327-2026
Interne Kennung: DZK/25/DC/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zastosował art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP (Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001