468903-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Oberbauarbeiten – Wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą nawierzchni asfaltobetonowej, w szczególności frezowanie, regulacja urządzeń infrastruktury drogowej i ułożenie asfaltobetonu na drogach w obrębie Miasta Rybnik
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie robót budowlanych związanych z wymianą nawierzchni asfaltobetonowej, w szczególności frezowanie, regulacja urządzeń infrastruktury drogowej i ułożenie asfaltobetonu na drogach w obrębie Miasta Rybnik
BeschreibungWykonanie robót budowlanych związanych z wymianą nawierzchni asfaltobetonowej, w szczególności frezowanie, regulacja urządzeń infrastruktury drogowej i ułożenie asfaltobetonu na drogach w obrębie Miasta Rybnik. Odcinki dróg jakich dotyczy to postępowanie: Nr 1 ul. Chwałowicka, początek remontu za pierwszym przejściem dla pieszych, wyjazd z Ronda Kamyk w kierunku Chwałowic, zakończenie w rejonie skrzyżowania z ul. Parkową w miejscu wyraźnej dylatacji poprzecznej widoczna w nawierzchni. Nr 2 ul. Stanisława Małachowskiego, początek remontu – dylatacja poprzeczna na wysokości skrzyżowania z ul. Strażacką, zakończenie za skrzyżowaniem z ul. Sztolniową w miejscu wyraźnej dylatacji poprzecznej widocznej w nawierzchni. Nr 2 ul. Stanisława Konarskiego, , początek remontu – dylatacja poprzeczna na granicy posesji nr 109 i 107, zakończenie w rejonie skrzyżowania z ul. Wodzisławską w miejscu widocznych dylatacji poprzecznych. Nr. 4 Frontowa, początek remontu około 4 m za pierwszym zakrętem jadąc od strony ul. Raciborskiej, zakończenie na skrzyżowaniu z ul. Staromiejską wraz z tarczą skrzyżowania. Urządzenia podlegające regulacji takie jak kraty ściekowe, pokrywy włazów studziennych, pokrywy zaworów itp. występują na odcinkach dróg Nr 2,3,4. Szczegóły zawarte w SWZ
Interne KennungTZ/5/RB/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen