2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Prokuratury Okręgowej w Gdańsku
Beschreibung: Na przedmiot zamówienia składa się: 1. Zapewnienie pełnej funkcjonalności drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów, 2. Najem 64 sztuk fabrycznie nowych urządzeń wielofunkcyjnych w poniższych lokalizacjach: 1) Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, ul. Wały Jagiellońskie 36 – 12 szt., 2) Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, ul. Okopowa 7 – 4 szt., 3) Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, ul. Kołobrzeska 41 – 1 szt., 4) Prokuratury Rejonowe w Gdańsku, ul. Piekarnicza 10 – 12 szt., 5) Prokuratura Rejonowa w Gdyni, ul. 10 Lutego 39 – 6 szt., 6) Prokuratura Rejonowa w Gdyni ul. Jana z Kolna 39 – 2 sz., 7) Prokuratura Rejonowa w Kościerzynie, ul. Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 1 – 2 szt., 8) Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 6 – 3 szt., 9) Prokuratura Rejonowa w Kwidzynie, ul. Kościuszki 30A – 2 szt., 10) Prokuratura Rejonowa w Wejherowie, ul. Hallera 21 – 4 szt., 11) Prokuratura Rejonowa w Kartuzach, ul. 3 Maja 15 – 3 szt., 12) Prokuratura Rejonowa w Malborku, Pl. Słowiański 6 – 3 szt., 13) Prokuratura Rejonowa w Sopocie, ul. Grottgera 3-5 – 3 szt., 14) Prokuratura Rejonowa w Tczewie, ul. Sadowa 6 – 2 szt., 15) Prokuratura Rejonowa w Pucku, ul. 1 Maja 15 – 2 szt., 16) Prokuratura Rejonowa w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 7B – 3 szt. 3. Obsługa (dostarczanie materiałów eksploatacyjnych) i serwis (przeglądy i naprawy) tych urządzeń, 4. Wdrożenie i utrzymanie systemu druku podążającego, zarządzania oraz monitorowania wydruków.
Vorherige Bekanntmachung: 236503-2026
Interne Kennung: 3008-7.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Najem urządzeń wielofunkcyjnych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na opisanych poniżej warunkach: 1) Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: a) zwiększeniu łącznej liczby wykonywanych wydruków i kopii maksymalnie o 30 % w stosunku do liczby podstawowej określonej w opisie przedmiotu zamówienia. Skorzystanie z prawa opcji w tym zakresie następuje po wykorzystaniu wolumenu przewidzianego w zamówieniu podstawowym, na podstawie oświadczenia Zamawiającego; b) zwiększeniu liczby urządzeń wielofunkcyjnych objętych umową maksymalnie o 4 sztuki. Skorzystanie z prawa opcji w tym zakresie następuje po złożeniu przez Zamawiającego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. Termin dostawy, instalacji i uruchomienia dodatkowych urządzeń wynosi 21 dni kalendarzowych od dnia złożenia tego oświadczenia; c) objęciu usługą dodatkowych lokalizacji Zamawiającego, 2) Skorzystanie z prawa opcji następuje na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego, złożonego Wykonawcy w formie pisemnej lub równoważnej elektronicznej, w okresie obowiązywania umowy, 3) Wykonawca jest zobowiązany do realizacji zamówienia objętego prawem opcji na warunkach określonych w umowie, w szczególności według cen jednostkowych wskazanych w ofercie, 4) Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem, a nie obowiązkiem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tytułu niewykorzystania prawa opcji.