See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły w granicach Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły obejmujących Wał Moczydłowski, Wał Siekierkowski i Wał Czerniakowski (Część 1), Wał Golędzinowski i Wał Rajszewski (Część 2), Wał Sitowie, Wał Miedzeszyński i Wał Stadionowy (Część 3), Wał Śródmiejski, Wał Bramy Czerniakowskiej i Wał Młociński (Część 4) w granicach Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załączniki od nr 1a do nr 1d do SWZ (w zakresie Części 1-4) wraz z Załącznikami do OPZ (od nr 1 do nr 3 tj. charakterystyczne parametry techniczne obiektów objętych zamówieniem - zał. Nr 1 do OPZ, lokalizacji poszczególnych obiektów – zał. Nr 2 do OPZ, zakres prac utrzymaniowych – zał. Nr 3 do OPZ.
Interne Kennung: 26/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721000 Dienstleistungen im Bereich Umweltsicherheit, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły obejmujących Wał Moczydłowski, Wał Siekierkowski i Wał Czerniakowski (Część 1), w granicach Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ (w zakresie Części 1) wraz z Załącznikami do OPZ (od nr 1 do nr 3 tj. charakterystyczne parametry techniczne obiektów objętych zamówieniem - zał. Nr 1 do OPZ, lokalizacji poszczególnych obiektów – zał. Nr 2 do OPZ, zakres prac utrzymaniowych – zał. Nr 3 do OPZ.
Interne Kennung: 26/PN/2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły obejmujących Wał Golędzinowski i Wał Rajszewski (Część 2), w granicach Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1b do SWZ (w zakresie Części 2) wraz z Załącznikami do OPZ (od nr 1 do nr 3 tj. charakterystyczne parametry techniczne obiektów objętych zamówieniem - zał. Nr 1 do OPZ, lokalizacji poszczególnych obiektów – zał. Nr 2 do OPZ, zakres prac utrzymaniowych – zał. Nr 3 do OPZ.
Interne Kennung: 26/PN/2026 - dla części 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły obejmujących Wał Sitowie, Wał Miedzeszyński i Wał Stadionowy (Część 3), w granicach Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1c do SWZ (w zakresie Części 3) wraz z Załącznikami do OPZ (od nr 1 do nr 3 tj. charakterystyczne parametry techniczne obiektów objętych zamówieniem - zał. Nr 1 do OPZ, lokalizacji poszczególnych obiektów – zał. Nr 2 do OPZ, zakres prac utrzymaniowych – zał. Nr 3 do OPZ.
Interne Kennung: 26/PN/2026 - dla części 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w latach 2026-2027 prac utrzymaniowych wałów przeciwpowodziowych rzeki Wisły obejmujących Wał Śródmiejski, Wał Bramy Czerniakowskiej i Wał Młociński (Część 4) w granicach Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1d do SWZ (w zakresie Części 4) wraz z Załącznikami do OPZ (od nr 1 do nr 3 tj. charakterystyczne parametry techniczne obiektów objętych zamówieniem - zał. Nr 1 do OPZ, lokalizacji poszczególnych obiektów – zał. Nr 2 do OPZ, zakres prac utrzymaniowych – zał. Nr 3 do OPZ.
Interne Kennung: 26/PN/2026 - dla części 4