See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky náhradních dílů pro různé typy pohyblivých schodů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky originálních náhradních dílů pro pohyblivé schody dle bližší specifikace uvedené v přílohách zadávací dokumentace. Část 1: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 1;Část 2: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 2;Část 3: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 3;Část 4: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v;Příloze č. 4;Část 5: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody ET 3 a ET 4 v Příloze č. 5;
Vorherige Bekanntmachung: 38389-2018
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro různé typy pohyblivých schodů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34900000 Verschiedene Transportmittel und Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416000 Aufzüge, Schrägaufzüge, Hebezeuge, Rolltreppen und Rollsteige
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 4
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů, které jsou blíže specifikovány v Příloze č. 4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 4
Los: LOT-0004
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody ET 3 a ET 4 v Příloze č. 5
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů, které jsou blíže specifikovány v Příloze č. 5 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody ET 3 a ET 4 v Příloze č. 5
Los: LOT-0002
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů, které jsou blíže specifikovány v Příloze č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 3
Los: LOT-0001
Titel: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky náhradních dílů, které jsou blíže specifikovány v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávky náhradních dílů pro pohyblivé schody v Příloze č. 1