See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-3. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SWZ. Składana oferta powinna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 3.
Vorherige Bekanntmachung: 192194-2026
Interne Kennung: 702600169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24570000 Harnstoffharze in Primärformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pian mocznikowych - zad. 1
Beschreibung: Dostawa pian mocznikowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 241-3 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pian mocznikowych - zad. 2
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pian mocznikowych - zad. 3
Interne Kennung: Część (zadanie) nr 3