2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van materialen en gereedschappen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor de levering van materialen en gereedschappen. De Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, op basis waarvan gedurende een periode van twee jaar met de mogelijkheid tot verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten worden verstrekt betreffende de levering van materialen en gereedschappen. Aanbestedende dienst wenst middels deze aanbesteding de economisch meest voordelige inschrijver op basis van beste prijs-kwaliteit verhouding te contracteren. De geraamde waarde van de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt € 450.000 exclusief btw. Deze raming is mede tot stand gekomen op basis van de spend in 2024, welke voor de gehele raming maal vier is genomen. De genoemde waarde is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De raamovereenkomst wordt gesloten voor een maximale waarde van 150% van voornoemd bedrag (betreft in totaal € 565.000,-)
Interne Kennung: SF-24-484
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De Openbare Europese procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 43830000 Elektrowerkzeuge, 44111000 Baumaterialien, 44316400 Metallwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Beschrijvend document. De raming over vier (4) jaar is €450.000,- euro. De maximale waarde over vier (4) jaar is €565.000,- euro.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44500000 Werkzeug, Schlösser, Schlüssel, Scharniere, Verbindungselemente, Ketten und Federn