See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung: 290934-2026
Interne Kennung: 16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Stacjonarny aparat ultrasonograficzny wraz z zestawem głowic 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 1 – Stacjonarny aparat ultrasonograficzny wraz z zestawem głowic 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie uwzględnia w zamówieniu opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Mobilny aparat ultrasonograficzny wraz z zestawem głowic 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 2 – Mobilny aparat ultrasonograficzny wraz z zestawem głowic 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Przenośny aparat ultrasonograficzny wraz z zestawem głowic 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 3 – Przenośny aparat ultrasonograficzny wraz z zestawem głowic 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Sonda przezprzełykowa 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 4 – Sonda przezprzełykowa 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Aparat do 24-godzinnego pomiaru ciśnienia tętniczego metodą Holtera z akcesoriami 16 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 5 – Aparat do 24-godzinnego pomiaru ciśnienia tętniczego metodą Holtera z akcesoriami 16 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Aparat do 24-godzinnego zapisu EKG metodą Holtera z akcesoriami 16 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 6 – Aparat do 24-godzinnego zapisu EKG metodą Holtera z akcesoriami 16 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Dodatkowe stanowisko systemu holterowskiego EKG 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 7 – Dodatkowe stanowisko systemu holterowskiego EKG 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Dodatkowe stanowisko do pracy zdalnej lub stacjonarnej z holterem EKG 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 8 – Dodatkowe stanowisko do pracy zdalnej lub stacjonarnej z holterem EKG 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Aparat EKG wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami 2 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 9 – Aparat EKG wraz z oprogramowaniem oraz akcesoriami 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Pompa infuzyjna strzykawkowa 5 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 10 – Pompa infuzyjna strzykawkowa 5 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Poligraf wraz z oprogramowaniem 4 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprawa jakości i dostępności opieki kardiologicznej w Szpitalu Czerniakowskim sp. z o.o. poprzez zakup nowoczesnego sprzętu medycznego, wartości niematerialnych i prawnych oraz niezbędnego wyposażenia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”. Pakiet nr 11 – Poligraf wraz z oprogramowaniem 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
Interne Kennung: Pakiet nr 11