See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD-11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji - zamówienie udzielone w trybie art. 214 ust. 1 pkt 6 Pzp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych. Zamówienie udzielono w trybie negocjacji bez uprzedniej publikacji ogłoszenia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych po przeprowadzeniu wcześniejszego postępowania, w którym nie złożono ofert dla części objętych niniejszym zamówieniem.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie udzielane w trybie negocjacji (z wolnej ręki) bez uprzedniej publikacji ogłoszenia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy Prawo zamówień publicznych. W uprzednio prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnych ofert dla części objętych niniejszym zamówieniem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD-11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji
Beschreibung: Świadczenie usług doradczych oraz weryfikacyjnych w obszarze realizacji projektu Wsparcie wdrożenia jedenastej rewizji Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD-11) w polskim systemie ochrony zdrowia (II etap prac) – dla Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji - część 10 Diabetologia
Interne Kennung: numer postępowania 5/2026 - część 10 Diabetologia