See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plooibare olieopvangbakken
Beschreibung: Dit dossier omvat de aankoop van plooibare olieopvangbakken. Om bodem- en grondwaterverontreiniging te voorkomen, dient in een distributiecabine een vloeistofdichte opvang onder een transformator te worden voorzien die bij een eventueel lek de transformatorolie opvangt.
Interne Kennung: FLU24L039
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FLU24L039 - 1
Beschreibung: Plooibare olieopvangbakken voor transformatoren in distributiecabines om bodem- en grondwaterverontreiniging te voorkomen.
Interne Kennung: 1
469144-2026 - Resultaat
België – Tanks, reservoirs, containers en drukvaten – Plooibare olieopvangbakken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Plooibare olieopvangbakken
Interne identificatiecode: FLU24L039
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44610000 Tanks, reservoirs, containers en drukvaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU24L039 - 1
Interne identificatiecode: 1