See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych
Beschreibung: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Część III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). 2) Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jednakże Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 3.3. Opis przedmiotu zamówienia według kodów Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 48700000-5, 30232110-8, 30232100-5, 30213000-5, 32420000-3, 48218000-9 3.4. Zamówienia częściowe 1) Zamawiający podzielił zamówienie na części/ zadania – liczba zadań 3. 2) Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych na dowolną ilość części/ zadań. Zadanie nr 1 – Dostawa i montaż sprzętu komputerowego i oprogramowania dla gminy Wisznia Mała w ramach projektu: „Rozwój e-usług publicznych i dostępu do informacji przestrzennej – gmina Wisznia Mała”; Zadanie nr 2 – Dostawa i montaż sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szewcach; Zadanie nr 3 – Dostawa i montaż sprzętu komputerowego dla Szkoły Podstawowej w Psarach;
Vorherige Bekanntmachung: 703816-2025
Interne Kennung: RI.271.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż sprzętu komputerowego i oprogramowania dla gminy Wisznia Mała w ramach projektu„ROZWÓJ E-USŁUG PUBLICZNYCH I DOSTĘPU DO INFORMACJI PRZESTRZENNEJ – GMINA WISZNIA MAŁA”
Beschreibung: zakup serwera – 2 szt,dostawa oprogramowania do serwera – 2 szt., dostawa macierzy dyskowej -1 szt., dostawa UPS - 1 SZT, Zakup urządzenia wielofunkcyjnego do obsługi e-usług publicznych -1 szt., Zakup nakładki skanującej na ploter do obsługi e-usług publicznych – 1 szt. - o parametrach określonych w części III SWZ -dla zadania nr 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż sprzętu komputerowego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szewcach
Beschreibung: 1. Monitor Interaktywny na podstawie mobilnej – 8 kompletów Miejsce dostawy: Szewce- 4 kpl. ; Strzeszów 4 kpl. , 2. Laptop – 10 zestawów Miejsce dostawy: - 4 kpl. Szewce; - 6 kpl. Strzeszów, Monitor Interaktywny ścienny – 1 komplet Miejsce dostawy: Szewce - o parametrach i minimalnych wymaganiach określonych w części III SWZ Zamówienie finansowane jest w ramach projektów: „Rozwój edukacji przedszkolnej w gminach Czernica, Długołęka, Oleśnica (gmina wiejska), Sobótka, Wisznia Mała, Zawonia i Żórawina” „Nowa Edukacja w gm. Wisznia Mała” Projekty dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (FEDŚ).
Interne Kennung: zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i montaż sprzętu komputerowego dla Szkoły Podstawowej w Psarach
Beschreibung: Komputer stacjonarny – 2 szt., Stacja robocza – 8szt.,Laptop – 2szt.,drukarka atramentowa Zamówienie finansowane jest w ramach projektów: „Rozwój edukacji przedszkolnej w gminach Czernica, Długołęka, Oleśnica (gmina wiejska), Sobótka, Wisznia Mała, Zawonia i Żórawina” „Nowa Edukacja w gm. Wisznia Mała” Projekty dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027 (FEDŚ).
Interne Kennung: ZADANIE NR 3
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer