2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ramowa na dzierżawę segmentu satelitarnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowa na dzierżawę segmentu satelitarnego
Interne Kennung: 2811.4.2025.IR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dzierżawę segmentu satelitarnego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówienia opcjonalnego.