469232-2026 - Ergebnis
Tschechien – Material zur Ausbesserung von Straßen – Rámcová dohoda na dodávku kationaktivní asfaltové emulze v roce 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávku kationaktivní asfaltové emulze v roce 2026
BeschreibungPrůběžné dodávky cca 2 580 tun kationaktivní asfaltové emulze určené pro lokální opravy tryskovou metodou, spojovací postřiky a nátěry po dobu účinnosti rámcové dohody.
Interne KennungN-DO-8-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113700 Material zur Ausbesserung von Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09240000 Öl und Kohleprodukte
5. Los
LosLOT-0005
TitelČást 5 - Rámcová dohoda pro okres Žďár nad Sázavou
Beschreibungprůběžné dodávky cca 660 tun kationaktivní asfaltové emulze
Interne KennungN-DO-8-2026-5
LosLOT-0004
TitelČást 4 - Rámcová dohoda pro okres Třebíč
Beschreibungprůběžné dodávky cca 490 tun kationaktivní asfaltové emulze
Interne KennungN-DO-8-2026-4
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Rámcová dohoda pro okres Pelhřimov
Beschreibungprůběžné dodávky cca 630 tun kationaktivní asfaltové emulze
Interne KennungN-DO-8-2026-3
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Rámcová dohoda pro okres Havlíčkův Brod
Beschreibungprůběžné dodávky cca 610 tun kationaktivní asfaltové emulze
Interne KennungN-DO-8-2026-1
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Rámcová dohoda pro okres Jihlava
Beschreibungprůběžné dodávky cca 190 tun kationaktivní asfaltové emulze
Interne KennungN-DO-8-2026-2