2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering ten behoeve van HZ University
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdracht dient als één (1) geheel te worden beschouwd en leent zich niet voor splitsing in percelen waarop verschillende verzekeraars worden betrokken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.
469258-2026 - Competition
Netherlands – Fire insurance services – Brandverzekering ten behoeve van HZ University
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: