469269-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Bauarbeiten für Hochschulen – Extindere spații de învățământ existente pentru Facultatea de Arte și Design și Facultatea de Muzică și Teatru - rest de executat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Extindere spații de învățământ existente pentru Facultatea de Arte și Design și Facultatea de Muzică și Teatru - rest de executat
Beschreibung: Contractul ce se dorește a fi atribuit în baza prezentei proceduri vizează execuția lucrărilor rămase pentru obiectivul de investiții Extindere spații de învățământ pentru Facultatea de Arte și Design și Facultatea de Muzică și Teatru - rest de executat. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentatia de atribuire. În măsura în care solicitările de clarificare sunt solicitate în termenul prevăzut la Cap. I.1) NUME, ADRESĂ ŞI PUNCT(E) DE CONTACT, secțiunea - Număr zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor, respectiv 10 zile (înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor), autoritatea contractantă va răspunde la solicitările de clarificare cu 8 zile înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 4250670-2026-1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Contractul ce se dorește a fi atribuit în baza prezentei proceduri vizează execuția lucrărilor rămase pentru obiectivul de investiții Extindere spații de învățământ pentru Facultatea de Arte și Design și Facultatea de Muzică și Teatru - rest de executat.
Interne Kennung: 1