2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.07.2026 do 31.12.2026 wynosi 288, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 1920.
Interne Kennung: DSO.113.24.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym