469306-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Wykonywanie usług polegających na utrzymaniu czystości budynków, podwórzy, chodników, placów oraz utrzymaniu czystości i pielęgnacji terenów zielonych w nieruchomościach zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o. o. w Bydgoszczy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług polegających na utrzymaniu czystości budynków, podwórzy, chodników, placów oraz utrzymaniu czystości i pielęgnacji terenów zielonych w nieruchomościach zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o. o. w Bydgoszczy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości (sprzątania) nieruchomości stanowiących własność lub zarządzanych przez Administrację Domów Miejskich „ADM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w niniejszej SWZ wraz z załącznikami, obejmujących m. in. takie czynności jak: 1) utrzymanie czystości (sprzątanie) części wspólnych w budynkach (klatek schodowych, piwnic, strychów itp.), podwórzy, chodników i placów, utrzymanie czystości i pielęgnacja terenów zielonych, 2) utrzymanie czystości (sprzątanie) budynków i pomieszczeń biurowych będących siedzibami (jednostkami organizacyjnymi) Zamawiającego wraz z przyległymi do nich placami, chodnikami i terenami. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części (zadań) : 3. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę pakietów. 4. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1pkt 7 Ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung293303-2025
Interne Kennung18/PA/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90911300 Fensterreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0006
Titelzadanie 6
BeschreibungZadanie Nr 6: realizacja usług utrzymania czystości (sprzątania) budynków i pomieszczeń biurowych (siedziby) Zamawiającego wraz z utrzymaniem czystości przyległych terenów zewnętrznych (podwórzy, chodników, placów, terenów zielonych). Dotyczy siedziby głównej Spółki ADM przy ul. Śniadeckich 1 oraz siedzib pozostałych jednostek organizacyjnych Spółki usytuowanych na terenie miasta Bydgoszczy. Wykaz nieruchomości objętych usługą sprzątania (aktualny na dzień wszczęcia postępowania) stanowi załącznik nr 12 f) do SWZ.
Interne KennungLOT-0006