2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en Realisatie Openbare Verlichting
Beschreibung: De opdracht betreft “Het integraal onderhouden en projectmatige (initiële) installatie van openbare verlichtingsinstallaties” in de gemeente Vlaardingen. De Raamovereenkomst heeft een maximale waarde van 3 miljoen euro.
Interne Kennung: IV.100108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud en vervanging OVL Vlaardingen
Beschreibung: Het onderhouden en vervangen van openbare verlichting in de gemeente Vlaardingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kan 2 maal met 12 maanden worden verlengd.