469428-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Zakup infrastruktury serwerowej w ramach Samorządowego Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego w Tarnowie – Etap I oraz licencji systemów bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup infrastruktury serwerowej w ramach Samorządowego Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego w Tarnowie – Etap I oraz licencji systemów bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na 4 części: 1) Część nr 1 zamówienia – Sprzęt komputerowy w postaci: a) Serwerów – 10 sztuk; b) Dedupliaktora – 1 sztuki; c) Macierzy – 3 sztuk; d) Przełącznika dostępowego (switcha) 10-gigabitowego – 5 sztuk; e) Przełącznika (switcha) Fibre Channel - 2 sztuk. 2) Część nr 2 zamówienia - licencja niewyłączna (przedłużenie) dla posiadanego oprogramowania Proofpoint Email Protection F-Secure V wraz ze wsparciem technicznym - Proofpoint Platinum Level Support na okres 12 miesięcy – 1001 licencji; 3) Część nr 3 zamówienia a) licencja niewyłączna (przedłużenie) na okres 12 miesięcy dla posiadanego oprogramowania FortiAnalyzer-(FortiAnalyzer-VM Subscription License with Support, Subscription license for 5 GB/Day Central Logging & Analytics. Include FortiCare Premium support, IOC, Security Automation Service and FortiGuard Outbreak Detection Service - FC1-10-AZVMS-465-01-12 – wraz z jej rozszerzeniem do 10GB/Day - 1 licencja; b) licencja niewyłączna (przedłużenie) na okres 12 miesięcy dla posiadanego oprogramowania FortiGate-400F 1 Year Unified Threat Protection (UTP) (IPS, Advanced Malware Protection, Application Control, URL, DNS & Video Filtering, Antispam Service, and FortiCare Premium) dla dwóch urządzeń; 4) Część nr 4 zamówienia - licencja niewyłączna (przedłużenie) wraz ze wsparciem technicznym na okres 12 miesięcy dla posiadanego oprogramowania ESET PROTECT Entry dla 500 użytkowników – 1 licencja.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia dla części nr 1 zamówienia zawiera „Opis Przedmiotu Zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem wymagań jakościowych odnoszących się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla części zamówienia nr 2, 3 i 4 zawierają „Szczegółowe Opisy Przedmiotu Zamówienia” (SOPZ), stanowiące załączniki nr 1 do Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załączniki nr 7b, 7c i 7d do SWZ.
Interne KennungWDP.271.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNie dotyczy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zakup infrastruktury serwerowej w ramach Samorządowego Centrum Bezpieczeństwa Cyfrowego w Tarnowie - Etap I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w postaci: a) Serwerów – 10 sztuk; b) Dedupliaktora – 1 sztuki; c) Macierzy – 3 sztuk; d) Przełącznika dostępowego (switcha) 10-gigabitowego – 5 sztuk; e) Przełącznika (switcha) Fibre Channel - 2 sztuk. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Dostawa licencji systemów bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanych 1001 licencji niewyłącznych dla posiadanego oprogramowania Proofpoint Email Protection F-Secure V wraz ze wsparciem na 12 miesięcy Proofpoint Platinum Level Support. Okres ważności aktualnej licencji upływa z dniem 30 września 2026 r. Nowa subskrypcja powinna rozpocząć się z dniem 1 października 2026 r. (w przypadku, gdy termin realizacji przedmiotu umowy nie pozwoli na dotrzymanie ww. terminu nowa subskrypcja powinna rozpocząć się od dnia następnego po dniu dostarczenia przedmiotu umowy).
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Dostawa licencji systemów bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1. Przedłużenie posiadanej licencji niewyłącznej dla posiadanego oprogramowania FortiAnalyzer (FortiAnalyzer-VM Subscription License with Support, Subscription license for 5 GB/Day Central Logging & Analytics. Include FortiCare Premium support, IOC, Security Automation Service and FortiGuard Outbreak Detection Service - FC1-10-AZVMS-465-01-12 nr seryjny: FAZVMSTM23005769) wraz ze wsparciem na 12 miesięcy oraz jej rozszerzeniem do 10GB/Day. Okres ważności aktualnej licencji upływa z dniem 26 października 2026 r. Nowa subskrypcja powinna rozpocząć się z dniem 27 października 2026 r. (w przypadku, gdy termin realizacji przedmiotu umowy nie pozwoli na dotrzymanie ww. terminu nowa subskrypcja powinna rozpocząć się od dnia następnego po dniu dostarczenia przedmiotu umowy). 2. Przedłużenie posiadanych licencji niewyłącznych FortiGate-400F 1 Year Unified Threat Protection (UTP) (IPS, Advanced Malware Protection, Application Control, URL, DNS & Video Filtering, Antispam Service, and FortiCare Premium) dla dwóch urządzeń na okres 12 miesięcy. Okres ważności aktualnej licencji upływa z dniem 19 października 2026 r. Nowa subskrypcja powinna rozpocząć się z dniem 20 października 2026 r. (w przypadku, gdy termin realizacji przedmiotu umowy nie pozwoli na dotrzymanie ww. terminu nowa subskrypcja powinna rozpocząć się od dnia następnego po dniu dostarczenia przedmiotu umowy). Nr seryjne urządzeń do odnowienia licencji: - FG4H0FT923903252 - FG4H0FT923903223
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Dostawa licencji systemów bezpieczeństwa na potrzeby Urzędu Miasta Tarnowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przedłużenie posiadanej licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET PROTECT Entry (identyfikator licencji: 333-KKE-XJB) dla Urzędu Miasta Tarnowa wraz ze wsparciem technicznym na kolejne 12 miesięcy dla 500 użytkowników. Okres ważności aktualnej licencji upływa z dniem 24 września 2026 r. Nowa subskrypcja powinna rozpocząć się z dniem 25 września 2026 r. (w przypadku, gdy termin realizacji przedmiotu umowy nie pozwoli na dotrzymanie ww. terminu, nowa subskrypcja powinna rozpocząć się od dnia następnego po dniu dostarczenia przedmiotu umowy). Zakres opieki serwisowej w zakresie oprogramowania firmy ESET obejmuje: - dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, - dostęp do poprawek do posiadanego oprogramowania, - dostęp do najnowszych wersji baz danych, - dostęp do pomocy technicznej realizowanej przez telefon, e-mail lub w razie potrzeby osobiście w godz. 8.00-17.00 od poniedziałku do piątku.