2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-26/AK/2026 - Testy i akcesoria do diagnostyki mikrobiologicznej w podziale na pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są „Testy i akcesoria do diagnostyki mikrobiologicznej w podziale na pakiety” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Interne Kennung: RZP-26/AK/2026 - Dostawa zestawów odczynnikowych wraz z dzierżawą analizatorów do diagnostyki hematologicznej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Krążki antybiogramowe i testy do oznaczania lekowrażliwości i wykrywania mechanizmów oporności bakterii - RZP26/AK/2026
Beschreibung: RZP-26/AK/2026 - Dostawa asortymentu w zakresie Pakiet nr 1 - Krążki antybiogramowe i testy do oznaczania lekowrażliwości i wykrywania mechanizmów oporności bakterii
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Krążki antybiogramowe i testy do oznaczania lekowrażliwości i wykrywania mechanizmów oporności bakterii - RZP-26/AK/2026
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Szybkie testy do diagnostyki mikrobiologicznej oraz generatory gazów- RZP26/AK/2026
Beschreibung: RZP-26/AK/2026 - Dostawa asortymentu w zakresie Pakiet nr 2 - Szybkie testy do diagnostyki mikrobiologicznej oraz generatory gazów
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Szybkie testy do diagnostyki mikrobiologicznej oraz generatory gazów - RZP-26/AK/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Karty do identyfikacji drobnoustrojów i karty antybiogramowe oraz odczynniki i akcesoria do analizatora VITEK 2 Compact - RZP26/AK/2026
Beschreibung: RZP-26/AK/2026 - Dostawa asortymentu w zakresie Pakiet nr 3 - Karty do identyfikacji drobnoustrojów i karty antybiogramowe oraz odczynniki i akcesoria do analizatora VITEK 2 Compact
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Karty do identyfikacji drobnoustrojów i karty antybiogramowe oraz odczynniki i akcesoria do analizatora VITEK 2 Compact - RZP-26/AK/2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Butelki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu do hodowli krwi - RZP26/AK/2026
Beschreibung: RZP-26/AK/2026 - Dostawa asortymentu w zakresie Pakiet nr 4 - Butelki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu do hodowli krwi
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Butelki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu do hodowli krwi - RZP-26/AK/2026