2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w ramach publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy Skawina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z przewozem osób w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Skawina w latach 2026 – 2028 (Etap I) wraz z prawem Opcji w latach 2029 - 2030 (Etap II) na następujących liniach komunikacyjnych: S1 Skawina – Pozowice, S2 Skawina Podgórki – Skawina Brzyczyna, S3 Skawina Korabniki – Kopanka Popielniki, S4 Skawina Osiedle Willowe – Kopanka Popielniki, S5 Polanka Hallera Centrum – Skawina SAG, S6 Wola Radziszowska Pętla – Skawina, S7 Skawina - Polanka Hallera Centrum, S8 Skawina SCK - Grabie Pętla, S9 Skawina - Krzęcin Pętla, S10 Radziszów PKP - Skawina SCK, S11 Skawina - Kopanka Pętla, S12 Skawina Podgórki – Skawina. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 287356-2026
Interne Kennung: ZP.271.5.RS.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony formularz oferty zgodnie z treścią załącznika do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) Zobowiązanie podmiotu trzeciego udostępniającego Wykonawcy zasoby w celu potwierdzenia przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu (jeśli dotyczy), 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany - w przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej, zaleca się – w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji – dotyczy Etapu II (realizacja zamówienia od 1 stycznia 2029r. do 31.grudnia 2030 r. 1) Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od: posiadania zabezpieczenia środków finansowych na realizację zamówienia w ramach prawa opcji oraz istnienia potrzeby jego realizacji. 2) O skorzystania z prawa opcji Zamawiający zobowiązany jest poinformować Wykonawcę. 3) Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. 4) Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego lub zamówienia opcjonalnego i tylko wybranego zakresu opcji. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji. 5) Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji nastąpi na podstawie ceny jednostkowej (Co) określonej w formularzu Oferty. 6) Zamawiający zastrzega aby cena jednostkowa (Cj) dla zamówienia podstawowego i opcji była taka sama. Szczegółowy opis zastosowania zawarty jest w SWZ wraz z załącznikami dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.