See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów- GZ Głogów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
Vorherige Bekanntmachung: 621161-2025
Interne Kennung: 91/26/PN/2025 cz. 5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 91/25/PN/2025 cz. 5
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 50 % zamówienia podstawowego.