See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „DIGI vzdělávání pro členy - nové vyhlášení“
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění realizace projektu zadavatele s názvem „CEVAG - Digi vzdělávání“. Hlavním účelem poskytnutých služeb je zvýšení úrovně znalostí a dovedností, popř. rekvalifikace zaměstnanců členských subjektů zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – Specifikace předmětu plnění.
Interne Kennung: „DIGI vzdělávání pro členy - nové vyhlášení“
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 ZZVZ možnost prodloužit realizaci projektu do 30. 9. 2025 v případě, že poskytovatel dotace zadavateli umožní prodloužení projektu s názvem „CEVAG – Digi vzdělávání“, o čemž bude zadavatel vybraného dodavatele informovat prostřednictvím emailu zaslaného kontaktní osobě, a to do 15. 8. 2025. V případě, kdy dojde k uplatnění vyhrazené změny závazku ze smlouvy na zakázku, vznikne Plán aktivit dle přílohy č. 4 zadávací dokumentace – Specifikace předmětu plnění. Pro Plán aktivit v období od 1. 9. 2025 do 30. 9. 2025 platí práva a povinnosti smluvních stran stanovená smlouvou, tedy i nabídková cena za 1 osobohodinu. Blíže viz Příloha č. 5 zadávací dokumentace – návrh rámcové Smlouvy o poskytnutí služby.