See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby pro České dráhy, a.s. - 9 částí
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky s názvem "Právní služby pro České dráhy, a.s. - 9 částí" je externí právní poradenství pro České dráhy, a.s. a její dceřiné společnosti v případě, že dceřiné společnosti projeví zájem přistoupit k jednotlivým smlouvám o poskytování právních služeb. Veřejná zakázka je rozdělena do 9 částí dle poptávané právní oblasti následovně: Část č. 1. Pracovní právo Část č. 2. Veřejné zakázky Část č. 3. Hospodářská soutěž Část č. 4. Železniční doprava Část č. 5. Trestní právo a compliance Část č. 6. Nemovitosti a korporátní právo Část č. 7. Finanční právo Část č. 8. Dotační poradenství Část č. 9. Občansko-právní agenda (smluvní právo, odpovědnost za škodu)
Vorherige Bekanntmachung: 14351-2022
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část č. 6 - Nemovitosti a korporátní právo
Beschreibung: Tato část veřejné zakázky zahrnuje komplexní právní poradenství k nemovitostním projektům zadavatele, kde se prolínají otázky právních vztahů k nemovitostem s právní úpravou zákona o obchodních korporacích
Interne Kennung: 58359/2024