See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja nawierzchni ul. Wróblewskiego na odc. od al. Politechniki do ul. Wólczańskiej
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz zapisami projektu umowy zawartymi w załączniku nr 9 do SWZ. 2. Pod pojęciem „modernizacja” Zamawiający rozumie działania zgodnie z definicją „remontu” zawartą w ustawie z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025r., poz.418).
Vorherige Bekanntmachung: 256943-2025
Interne Kennung: BZZ.261.19.2025.AP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja nawierzchni ul. Wróblewskiego na odc. od al. Politechniki do ul. Wólczańskiej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten