See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leveren beplanting en bomen
Beschreibung: Leverantie bomen (Perceel 1) Leverantie heesters (Perceel 2) Leverantie bosplantsoen (Perceel 2) Leverantie vaste planten (Perceel 2) De gemiddelde geraamde waarde van alle deelopdrachten per jaar bedraagt € 500.000, --. De maximale waarde van de raamovereenkomsten, bij een maximale looptijd (4 jaar), wordt gesteld op € 2.500.000, - zijnde onze reële verwachting over de gehele looptijd inclusief mogelijke verlengingen, vermeerderd met een reële onzekerheidsmarge van 25%. Deze getallen betreffen de geraamde waarde in totaal van de 2 leveranciers per perceel en beide percelen opgeteld.
Interne Kennung: IV.2025.100193
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03452000 Bäume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren bomen - Perceel 1
Beschreibung: Leverantie bomen (Perceel 1) De gemiddelde geraamde waarde van alle deelopdrachten per jaar bedraagt € 100.000, --. De maximale waarde van de raamovereenkomsten, bij een maximale looptijd (4 jaar), wordt gesteld op € 500.000, - zijnde onze reële verwachting over de gehele looptijd inclusief mogelijke verlengingen, vermeerderd met een reële onzekerheidsmarge van 25%. Deze getallen betreffen de geraamde waarde in totaal van de 2 leveranciers voor perceel 1 opgeteld.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van twee maal een optionele verlenging van 12 maanden.
Los: LOT-0002
Titel: Leveren heesters, bosplantsoen en vaste planten - Perceel 2
Beschreibung: Leverantie heesters, bosplantsoen en vaste planten (Perceel 1) De gemiddelde geraamde waarde van alle deelopdrachten per jaar bedraagt € 400.000, --. De maximale waarde van de raamovereenkomsten, bij een maximale looptijd (4 jaar), wordt gesteld op € 2.000.000, - zijnde onze reële verwachting over de gehele looptijd inclusief mogelijke verlengingen, vermeerderd met een reële onzekerheidsmarge van 25%. Deze getallen betreffen de geraamde waarde in totaal van de 2 leveranciers voor perceel 2 opgeteld.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher