See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS - Dodávky asfaltových směsí
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 261871-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09240000 Öl und Kohleprodukte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Kategorie F: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Hrabačov
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele. Kategorie F: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Hrabačov
Interne Kennung: Kategorie F: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Hrabačov
Los: LOT-0005
Titel: Kategorie E: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Turnov
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele. Kategorie E: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Turnov
Interne Kennung: Kategorie E: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Turnov
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie D: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Liberec
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele. Kategorie D: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Liberec
Interne Kennung: Kategorie D: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Liberec
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie C: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Frýdlant
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele. Kategorie C: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Frýdlant
Interne Kennung: Kategorie C: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Frýdlant
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie A: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Sosnová
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele. Kategorie A: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Sosnová
Interne Kennung: Kategorie A: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Sosnová
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie B: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Nová Ves nad Nisou
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou následně zadávány jednotlivé veřejné zakázky na průmyslové dodávky asfaltových směsí určených na souvislou údržbu povrchu vozovek strojním a ručním zpracováním. Předmětem těchto veřejných zakázek budou dodávky asfaltových směsí ACO 8, ACO 11, ACO 11+/S, ACL 16+/S, ACP 16+/S, ACP 22+/S. Tyto dodávky budou prováděny odběrem asfaltové směsi zadavatelem přímo v provozovnách vybraných dodavatelů, kdy nakládku na techniku zadavatele zajistí dodavatel. Předmětem veřejných zakázek nebude doprava asfaltové směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky, zadavatel zajistí dopravu směsi z provozovny dodavatele do místa pokládky vlastní dopravou, za použití techniky v jeho režii. Množstevní a kvalitativní vymezení předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude specifikováno vždy ve výzvě k podání nabídek učiněných v souladu s § 141 ZZVZ. DNS je územně rozdělen do 6 kategorií podle sídel jednotlivých středisek zadavatele. Kategorie B: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Nová Ves nad Nisou
Interne Kennung: Kategorie B: Dodávky asfaltových směsí pro středisko Nová Ves nad Nisou