469569-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Provádění lesnických činností pro SML Most
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění lesnických činností pro SML Most
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS je zajištění těžby a přibližování dřeva jehličnatých a listnatých dřevin včetně manipulace a ostatních prací v rámci těžební činnosti a zajištění komplexní pěstební činnosti na lesních majetcích Správy městských lesů města Most. Podrobné požadavky stanoví zadavatel vždy ve výzvách k podání nabídky na jednotlivé veřejné zakázky, které budou zadávány v zavedeném DNS.
Interne Kennung9006/2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDNS je v souladu s § 138 odst. 1 zákona rozdělen do kategorií podle věcného rozčlenění takto: 1 Těžba a přibližování dřeva 2 Příprava půdy 3 Stavba oplocenek 4 Prořezávky 5 Rekonstrukce náhradních dřevin 6 Ostatní pěstební činnost.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001