See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodomierzy DN 20-150 oraz dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) Część 1: sukcesywna dostawa wodomierzy DN 20-150; b) Część 2: sukcesywna dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy tj. nakładek radiowych oraz modułów radiowych.
Interne Kennung: PU-252-24/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - Sukcesywna dostawa wodomierzy DN 20-150
Beschreibung: Część 1:Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych wodomierzy DN 20-150. Rodzaje, ilości oraz parametry techniczne wodomierzy zostały określone w cz. II SWZ - OPZ, który jest udostępniony na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-24/25 cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia (prawo opcji) ilości zakupywanych Urządzeń - przy czym nie może ono przekroczyć 20% szacunkowego (podstawowego) zapotrzebowania - określonego w cz. II SWZ-OPZ. Dostawy Urządzeń objęte prawem opcji będą nabywane z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w Formularzu ofertowym Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - Sukcesywna dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy tj. nakładek radiowych oraz modułów radiowych.
Beschreibung: Część 2: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa elementów zdalnego odczytu wodomierzy tj. nakładek radiowych oraz modułów radiowych. Rodzaje, ilości oraz parametry techniczne elementów do zdalnego odczytu wodomierzy zostały określone w cz. II SWZ - OPZ, który jest udostępniony na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne Kennung: PU-252-24/25 cz.2
Haupteinstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen