2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nové informační systémy města
Beschreibung: Účelem realizace veřejné zakázky je dodávka aplikačního řešení a implementace aplikačního řešení vybraných agendových a provozních informačních systémů pro potřeby zadavatele a jeho příspěvkových organizací v rozsahu centrálního ekonomického systému, portálu občana a informačního systému pro jednání Rady a Zastupitelstva města. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka: 1) Centrálního ekonomického systému pro potřeby města a 5 příspěvkových organizací města v oblasti školství. 2) Portálu občana s vazbou na platební bránu 3) Informačního systému pro jednání Rady a Zastupitelstva města Součástí plnění jsou i služby spojené s dodávkou, instalací a konfigurací, integrací a migrací dat, nastavením a konsolidací pravidel a oprávnění spojených s předmětem dodávky a jeho budoucím provozem v technologickém prostředí zadavatele a zaškolení zaměstnanců (IT administrátorů) a uživatelů zadavatele. Dále je předmětem veřejné zakázky standardní záruční a pozáruční servis a podpora dodaného SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Kaplice-NIS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 48444000 Buchhaltungssystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel uvedl ve Smlouvě o poskytování služeb provozní podpory inflační doložku na základě které bude možné po uplynutí poskytování standardní záruční podpory vyrovnat zvýšené finanční náklady na straně vybraného dodavatele spojené s vývojem cenové hladiny na trhu v čase. Zadavatel si vyhrazuje možnost rozšířit předmět plnění veřejné zakázky o integraci na řešení IS aplikace pro bytové hospodářství (dále jen „APBH“). Dodavatel APBH bude zadavatelem vybrán v návaznosti na výběr dodavatele této veřejné zakázky. Zadavatel předpokládá vazbu pouze v rozsahu předávání dat pro účtování z APBH do Centrálního ekonomického IS (instalace pro město) – faktický způsob předávání dat bude předmětem technických možností vybraného dodavatele řešení Centrálního ekonomického IS a vybraného dodavatele APBH. Předmětem vyhrazené změny závazku budou pouze náklady na straně dodavatele Centrálního ekonomického IS. Hodnota vyhrazené změny závazku nepřesáhne částku 100 000 Kč bez DPH.