2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Narew
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Narew oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Narwi przy ul. Mickiewicza 18, 17-210 Narew. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie z należytą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, na zasadach i warunkach opisanych w niniejszej SWZ oraz załącznikach do niniejszej SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zawarte w: 1) projektowanych postanowieniach umowy (PPU) – stanowiących załącznik nr 9 do SWZ; 2) opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ oraz załącznik nr 3 do umowy.
Interne Kennung: GK.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001