2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van levensmiddelen en aanverwante Producten aan de distributiecentra binnen Dienst Justitiële Inrichtingen
Beschreibung: Het Inkoop Uitvoeringscentrum DJI (IUC DJI) zoekt namens Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI), hierna Aanbestedende dienst genoemd, een partner die zorg kan dragen voor het leveren van levensmiddelen en aanverwante Producten aan de distributiecentra binnen DJI waar de justitiabelen op eigen kosten boodschappen kunnen bestellen. De geraamde waarde voor deze Opdracht is vastgesteld op een bedrag van €110.000.000,-. Dit bedrag is gebaseerd op: De huidige afname Indexatie van de huidige prijzen De verwachte afname bij een toename van de leveringszekerheid doordat Producten leverbaar zijn en afgenomen worden De maximale afname / omvang voor deze Opdracht is vastgesteld op 175% van de geraamde totaalafname. Dit komt uit op een bedrag van €192.500.000,-. De reden om hier 175% te hanteren, is dat het vooralsnog onduidelijk is wat precies het effect zal zijn van een toename van leveringszekerheid. Op dit moment wordt er structureel bepaalde producten niet geleverd. De verwachting is dat bij het wel kunnen leveren van deze producten en de toename van leveringszekerheid, dit resulteert in een grotere en hogere afname. Ook is het onduidelijk wat het effect zal zijn van de voorgenomen digitaliseringsslagen. Door de digitaliseringsslagen kunnen justitiabelen eenvoudiger bestellingen plaatsen. Ook is daardoor het saldo meer up to date. Tot slot kan de mogelijkheid om aanbiedingen te bestellen leiden tot meer bestellingen. Voorgaande is meegewogen in de ruimte voor de maximale afname om zo het onverhoopt vroegtijdig bereiken van de maximale waarde te voorkomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie het Beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen.