2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I PRZYJĘCIA DO ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 20 02 01 POCHODZĄCYCH Z ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ
Beschreibung: Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 — pochodzących z utrzymania terenów zielonych, tj. trawy, liści i gałęzi, wytwarzanych przez mieszkańców miasta Zielona Góra, w ramach zbiórki realizowanej systemem workowym oraz przyjmowanych w PSZOK, w szacunkowej ilości 2 500 Mg, w okresie 7 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące sposobu zagospodarowania odpadów, zawarto w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 367601-2026
Interne Kennung: DZ.260.27.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I PRZYJĘCIA DO ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW O KODZIE 20 02 01 POCHODZĄCYCH Z ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
Menge: 2 500 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia przedmiotu umowy o zakres objęty prawem opcji w okresie trwania umowy. Przedmiot umowy w zakresie przysługującego Zamawiającemu prawa opcji może obejmować do 50% wartości umowy. Szczegółowe zagadnienia dotyczące prawa opcji uregulowane są we wzorze umowy stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ.