See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych w granicach administracyjnych gminy Baranów w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych w granicach administracyjnych gminy Baranów w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Część II Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 600293-2023
Interne Kennung: GP.ZP.271.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje : 1) Świadczenie usługi odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych w granicach administracyjnych Gminy Baranów oraz ich transport do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych właściwej dla Gminy Baranów tj. Zakładu Zagospodarowania Odpadów Olszowa sp. z o.o. 2) Wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej w: czarny pojemnik - przeznaczony do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, brązowy pojemnik - przeznaczony do zbierania bioodpadów w przypadku gospodarstw niekompostujących bioodpady spełniających wymogi bezpieczeństwa i jakości oraz atesty PZH i certyfikat zgodności z Polską Normą żółty pojemnik - przeznaczony do zbierania tworzyw sztucznych i metali oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, niebieski pojemnik - przeznaczony do zbierania papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury, zielony pojemnik - przeznaczony do zbierania szkła Ponadto Zamawiający dopuszcza wyposażenie mieszkańców w następujące worki (przekazane/dostarczane przez Zamawiającego) przeznaczone do odbioru: tworzyw sztucznych i metali oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych w kolorze żółtym; papieru, w tym tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowe z tektury w kolorze niebieskim; szkła w kolorze zielonym; odpadów Bio w kolorze brązowym. Przewidziana ilość pojemników dla każdej frakcji ok. 2000 szt. w tym ok. 1420 pojemników o objętości 0,12 m3 (120 l) oraz ok. 580 pojemników o objętości 0,24 m3 (240 l). Wykonawca zobowiązany jest uzyskać od właściciela nieruchomości zamieszkałej, a w przypadku jego nieobecności od dowolnego domownika, pisemne potwierdzenie dostarczenia pojemnika o odpowiedniej pojemności. Przewidziano jeden pojemnik dla każdej frakcji o objętości 0,12 m3 (120 l) dla max 4 mieszkańców natomiast pojemnik o objętości 0,24 m3 (240 l) powyżej 4 mieszkańców. W uzgodnieniu z Zamawiającym wielkość oraz ilość pojemników dostarczonych do gospodarstw może ulec zmianie. Zamawiający w dniu zawarcia umowy przekaże Wykonawcy drogą elektroniczną szczegółowy wykaz nieruchomości objętych zbieraniem odpadów i sposobie zbierania bioodpadów. 3) Wyposażenie w pojemniki polega na czasowym oddaniu do korzystania pojemników (na czas trwania umowy) i nie oznacza przeniesienia prawa własności pojemników ani na Zamawiającego, ani na właścicieli nieruchomości. 4) Przedkładanie Zamawiającemu do 7 dnia każdego miesiąca raportu (dopuszczalna forma elektroniczna, w formacie pdf) zawierającego informacje o ilości odebranych oraz dostarczonych do ZZO Olszowa Sp. z o.o. odpadów (w Mg) z podziałem na poszczególne rodzaje i frakcje oraz ilości i pojemności dostarczonych mieszkańcom pojemników na odpady (stan na koniec każdego miesiąca). Przedmiotowe raporty powinny być sporządzone w formie tabeli. Do raportów należy dołączyć dowody dostarczenia odpadów zebranych z terenu Gminy Baranów do ZZO Olszowa Sp. z o.o. tj. wyciąg z BDO lub pokwitowania z wagi itp. (dopuszcza się wersję elektroniczną). 5) Wykonawca obowiązany jest do sporządzania rocznych sprawozdań podmiotu odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości i ich przekazywania Wójtowi Gminy Baranów w trybie o którym mowa w art. 9n ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1469). 6) Z uwagi na wagowy sposób rozliczeń z Wykonawcą, pojazdy odbierające odpady winny być wyposażone w monitoring, bazujący na systemie pozycjonowania satelitarnego, umożliwiający trwałe zapisywanie, przechowywanie i odczytywanie danych o położeniu pojazdu i miejscach postojów (tzw. urządzenie GPS) pozwalające Zamawiającemu na kontrolę tras przejazdu. Trasy przejazdu (raporty) w formie papierowej lub elektronicznej określające min. lokalizację, czas odbioru odpadu oraz miejsce opróżnienia, winny być przekazywane Zamawiające
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen