See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta. Zamawiający wymaga dostarczenia w ramach ww. Oprogramowania poniżej opisanych licencji na Oprogramowanie: 1 Confluence Data Center - 1szt - 3000 użytkowników 2 Copy Page Tree for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 3 Content Exporter (Word, PDF, HTML) for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 4 Spacetree for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 5 Handy Macros - 1szt - 3000 użytkowników 6 No Email Storm Data Center for Confluence - 1szt - 3000 użytkowników 7 Scroll Word Exporter for Confluence Data Center - 1szt - 3000 użytkowników
Vorherige Bekanntmachung: 315700-2025
Interne Kennung: PN/15/25/HOJL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa Oprogramowania Confluence w modelu subskrypcyjnym wraz z gwarancją producenta lub oprogramowania równoważnego wraz z gwarancją producenta.