2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Białej Podlaskiej: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 na odcinku od km 27+289 do 29+477 o dł. 2,188 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 na odcinku od km 27+289 do 29+477 o dł. 2,188 km. Zakres robót obejmuje: 1) roboty pomiarowe wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej oraz zarejestrowaniem w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, 2) rozebranie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży, krawężników i ścieków betonowych wraz z ławą betonową z wywozem poza plac budowy i utylizacją na koszt Wykonawcy, 3) frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej na długości całego remontowanego odcinka, 4) wykopy gruntu pod konstrukcję nawierzchni, 5) profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, 6) wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej C 3/4 o grubości po zagęszczeniu 15 cm, 7) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką betonową, 8) wykonanie rowków pod krawężniki i obrzeża, 9) ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem, 10) ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem, 11) ułożenie prefabrykowanych ścieków betonowych na ławie betonowej, 12) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, 13) oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, 14) wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 100 kg/m2, (śr. gr. 4 cm), 15) wykonanie warstwy przeciwspękaniowej z tworzywa szklanego na warstwie wyrównawczej, 16) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno asfaltowych - gr. 6 cm, 17) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm, 18) wykonanie dolnej warstwy poboczy o szerokości 1m z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie o średniej grubości po zagęszczeniu 12 cm, 19) wykonanie górnej warstwy pobocza utwardzonego destruktem asfaltowym gr. 15 cm, 20) wykonanie pobocza gruntowego szer. 0,5 m poza poboczem utwardzonym destruktem oraz skarp, 21) uzupełnienie nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego 0-31,5 stabilizowanego mechanicznie, 22) uzupełnienie gruntem zjazdów o nawierzchni gruntowej do granicy pasa drogowego przestawienie słupków U-1a i znaków drogowych, 23) wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego. Szczegółowy zakres robót ujęty jest w dokumentacji technicznej, projekcie czasowej i stałej organizacji ruchu, Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót. Dokumentacja techniczna dostosowuje obiekt do potrzeb wszystkich użytkowników, w tym zapewnia dostępność dla osób niepełnosprawnych. Jako obiekt publiczny po zrealizowaniu budowy, nie będzie posiadał ograniczeń dostępności przez wszystkich uczestników ruchu drogowego, w tym przez osoby niepełnosprawne, do czego obligują przepisy dotyczące wymagań m.in. dla warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne oraz drogowe obiekty inżynierskie (Dz. U. 2022 poz. 1518).
Vorherige Bekanntmachung: 317818-2026
Interne Kennung: R1.ST.371.7.2026.ks
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyśpieszona w związku z opublikowanym wstępnym ogłoszeniem informacyjnym. Numer publikacji ogłoszenia: 99254-2026 Numer wydania Dz. U. S: 29/2026 Data publikacji: 11/02/2026.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233200 Diverse Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 na odcinku od km 27+289 do 29+477 o dł. 2,188 km
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu: Remont drogi wojewódzkiej nr 811 na odcinku od km 27+289 do 29+477 o dł. 2,188 km. Zakres robót obejmuje: 1) roboty pomiarowe wraz z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej oraz zarejestrowaniem w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, 2) rozebranie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży, krawężników i ścieków betonowych wraz z ławą betonową z wywozem poza plac budowy i utylizacją na koszt Wykonawcy, 3) frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej na długości całego remontowanego odcinka, 4) wykopy gruntu pod konstrukcję nawierzchni, 5) profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, 6) wykonanie podbudowy z mieszanki betonowej C 3/4 o grubości po zagęszczeniu 15 cm, 7) wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką betonową, 8) wykonanie rowków pod krawężniki i obrzeża, 9) ustawienie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem, 10) ustawienie obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem, 11) ułożenie prefabrykowanych ścieków betonowych na ławie betonowej, 12) wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej, 13) oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych, 14) wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 100 kg/m2, (śr. gr. 4 cm), 15) wykonanie warstwy przeciwspękaniowej z tworzywa szklanego na warstwie wyrównawczej, 16) wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno asfaltowych - gr. 6 cm, 17) wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4 cm, 18) wykonanie dolnej warstwy poboczy o szerokości 1m z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechanicznie o średniej grubości po zagęszczeniu 12 cm, 19) wykonanie górnej warstwy pobocza utwardzonego destruktem asfaltowym gr. 15 cm, 20) wykonanie pobocza gruntowego szer. 0,5 m poza poboczem utwardzonym destruktem oraz skarp, 21) uzupełnienie nawierzchni zjazdów z kruszywa łamanego 0-31,5 stabilizowanego mechanicznie, 22) uzupełnienie gruntem zjazdów o nawierzchni gruntowej do granicy pasa drogowego przestawienie słupków U-1a i znaków drogowych, 23) wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.