See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleid Kamer Wonen - Wmo Noord- en Midden-Drenthe
Beschreibung: NMD-samenwerking koopt namens de gemeenten Aa en Hunze, Assen, Midden-Drenthe, Noordenveld en Tynaarlo Begeleid Kamer Wonen (BKW) Wmo in. Onder BKW wordt verstaan wonen op locatie van de aanbieder of woonruimte gefinancierd door de Aanbieder inclusief begeleiding van inwoner richting zelfstandigheid/ zelfstandig wonen. Het uitgangspunt van de indicatie is anderhalf á twee jaar om te kunnen ontwikkelen naar zelfstandig wonen (met ambulante ondersteuning). Zie de inkoopdocumenten
Interne Kennung: 2024-BKW-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: NMD-samenwerking hanteert geen aanbestedingsprocedure, maar een Semi Open House Toelatingsprocedure. Er is daarbij geen sprake van een overheidsopdracht, door het ontbreken van het onderling vergelijken en selecteren van aanbieders. De algemene beginselen van behoorlijk bestuur en de fundamentele beginselen van het Aanbestedingsrecht (waaronder het beginsel van non-discriminatie en gelijke behandeling) zijn van toepassing. We sluiten de overeenkomsten af tegen reële tarieven, zonder onderlinge concurrentie te laten plaatsvinden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Begeleid Kamer Wonen - Wmo Gemeente Aa en Hunze
Beschreibung: Zie inkoopdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan twee maal worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Begeleid Kamer Wonen - Wmo Gemeente Assen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Begeleid Kamer Wonen - Wmo Gemeente Midden-Drenthe
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Begeleid Kamer Wonen - Wmo Gemeente Noordenveld
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Begeleid Kamer Wonen - Wmo Gemeente Tynaarlo
Interne Kennung: 5
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2024-BKW-01
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zie inkoopdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5