See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST BETREFFENDE DE AANWIJZING VAN EEN ERKEND SOCIAAL SECRETARIAAT
Beschreibung: Deze openbare aanbestedingsprocedure heeft betrekking op het sluiten van een raamovereenkomst voor diensten betreffende de aanwijzing van een erkend sociaal secretariaat, en de daaropvolgende overheidsopdrachten die op basis daarvan zullen worden gesloten voor de jaren 2026 tot 2029, d.w.z. van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2029.
Interne Kennung: 2025/001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/001 - 1
Interne Kennung: 1