2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w związku z realizacją projektu grantowego, pt. „Wzmocnienie systemów cyberbezpieczeństwa w Gminie Wielgie w ramach realizacji projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa następującego sprzętu i oprogramowania: 1 Serwer 2 Serwer do wykonywania kopii zapasowych - Biblioteka taśmowa 1U 3 Macierz dyskowa - Macierz pamięci masowej do podłączenia do klastra serwerów 4 Zarządzalne urządzenie sieciowe z obsługą VLAN, MACsec, standardu 802.1X - Switch 5 Generator prądu - Agregat 6 UPS do serwerowni 6 KVA 7 Oprogramowanie typu EDR Endpoint Detection and Response - Antywirus z EDR dla 35 stanowisk z szyfrowaniem i modułem aktualizacji oprogramowania firm trzecich z licencją na długość trwania projektu 8 Oprogramowanie do wykonywania kopii zapasowych - Oprogramowanie do backupu z licencją wieczystą 9 Oprogramowanie SIEM Security Information and Event Management - Skonfigurowanie i uruchomienie na klastrze oprogramowania do zbierania logów na licencji Open Source 10 Oprogramowanie do monitorowani a infrastruktury informatycznej - Axence moduły Users, HelpDesk, DataGuard, SmartTime
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: GSR.271.9.2025.KG