2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenautomaten
Beschreibung: De Opdracht betreft: • Het verhuren van warme drankenautomaten middels operational lease; • Het plaatsen en installeren van automaten; • Het leveren van ingrediënten en disposables voor de automaten; • Het onderhouden (periodiek) en het verlenen van service (herstellen van storingen) van de door Opdrachtnemer geplaatste automaten. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: Z/26/257137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03131100 Kaffeebohnen, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) keer één (1) jaar