46979-2026 - Ergebnis
Tschechien – Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen – Dodávka 70 ks klimatizací pro kabiny řidičů vozů T3P
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka 70 ks klimatizací pro kabiny řidičů vozů T3P
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky 70 kusů klimatizací pro kabiny řidičů vozů T3P a souvisejících činností pro Zadavatele. Přesná specifikace plnění této veřejné zakázky vyplývá z Přílohy č. 7 zadávací dokumentace. Součástí předmětu veřejné zakázky není montáž dodaných klimatizací.
Interne KennungDodávka 70 ks klimatizací pro kabiny řidičů vozů T3P
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42512300 Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42512000 Klimaanlagen
5. Los
LosLOT-0001