469799-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Empfangsdienste – Recepční služby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRecepční služby
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění Recepční služby v rozsahu uvedeném v příloze č. 1 této zadávací dokumentace (ZD). Předmět veřejné zakázky je po technické stránce vymezen příloze č. 1 této ZD, která obsahuje i závazné obchodní podmínky plnění této veřejné zakázky. Dodavatel je povinen do nabídky předložit návrh smlouvy plně respektující formulář obsažený v příloze č.1, nesmí doplňovat další položky, ani jej jakkoli měnit s výjimkou svých identifikačních údajů a cenové nabídky a dalších údajů (viz červeně vyznačené části). Dodavatel je povinen vyplnit celkovou cenu za Recepční služby dle zadavatelem požadované struktury, která je předmětem hodnocení. Rovněž vyplní tabulku dílčích cen v dokumentu v příloze č. 2 a v příloze č. 1 této ZD.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění Recepční služby v rozsahu uvedeném v příloze č. 1 této zadávací dokumentace (ZD). Předmět veřejné zakázky je po technické stránce vymezen příloze č. 1 této ZD, která obsahuje i závazné obchodní podmínky plnění této veřejné zakázky. Dodavatel je povinen do nabídky předložit návrh smlouvy plně respektující formulář obsažený v příloze č.1, nesmí doplňovat další položky, ani jej jakkoli měnit s výjimkou svých identifikačních údajů a cenové nabídky a dalších údajů (viz červeně vyznačené části). Dodavatel je povinen vyplnit celkovou cenu za Recepční služby dle zadavatelem požadované struktury, která je předmětem hodnocení. Rovněž vyplní tabulku dílčích cen v dokumentu v příloze č. 2 a v příloze č. 1 této výzvy.
Interne Kennung11
Optionen
Beschreibung der Optionen3. K navýšení cen plnění stanovených touto smlouvou může dojít pouze v případech, kdy dojde k: a) změně příslušné sazby daně z přidané hodnoty, a to maximálně v rozsahu takové změny; cena plnění bez DPH tím zůstává nedotčena; b) zvýšení zákonné výše minimální mzdy, a to maximálně v rozsahu této změny. Nejbližší termín, kdy je možno uplatnit toto zvýšení, je od 1. 1. 2027; c) překročení míry inflace oficiálně vyhlášené Českým statistickým úřadem za uplynulý kalendářní rok nebo za dobu od podpisu smlouvy do konce daného kalendářního roku. Nejbližší termín, kdy je možno uplatnit tuto inflační doložku, je od 1. 1. 2027. Cena za předmět plnění může být takto navýšena o takové procento inflace, které za příslušné období stanoví Český statistický úřad. Cenu je však vždy možné zvýšit pouze po dohodě s objednatelem a to formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřeného mezi objednatelem a poskytovatelem.