See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LJU Povečanje vrednosti enotne okvirne pogodbe COMM/LJU/2022/RP/0371 Storitve varovanja
Beschreibung: Povečanje vrednosti enotne okvirne pogodbe COMM/LJU/2022/RP/0371 za storitve varovanja in sprejema/telefonske centrale v Hiši EU v Ljubljani v Sloveniji. Na podlagi zneska, naročenega do konca leta 2025, in ocenjenih prihodnjih potreb po storitvah, zajetih v tej okvirni pogodbi za leti 2026 in 2027, skupni znesek okvirne pogodbe 440 000 EUR ne krije vseh potreb. Javni naročnik meni, da je treba povečati obseg storitev, ki jih je treba opraviti v okviru navedene okvirne pogodbe.
Interne Kennung: EC-COMM/LJU/2026/NP/0050
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001