2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Rytele Świeckie, gmina Kosów Lacki
Beschreibung: PPrzedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rytelach Świeckich, gmina Kosów Lacki. Rok produkcji podwozia min. 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ dotyczący minimalnych wymagań techniczno - użytkowych oraz sprzętu dodatkowego dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Interne Kennung: RG.271.1.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup średniego samochodu ratowniczo -gaśniczego dla OSP Rytele Święckie, gmina Kosów Lacki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rytelach Świeckich, gmina Kosów Lacki. Rok produkcji podwozia min. 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ dotyczący minimalnych wymagań techniczno - użytkowych oraz sprzętu dodatkowego dla średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego