See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o poj. 1,5 l oraz wody źródlanej niegazowanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o poj.18,9l
Beschreibung: Dostawy wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l oraz wody źródlanej niegazowanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9 l. wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w podziale na 20 części
Interne Kennung: CZ.26.810.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 41100000 Rohwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: woj. pomorskie i woj. kujawsko-pomorskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l - część nr 1
Beschreibung: dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 1
Menge: 342 720 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający gwarantuje realizację umowy w wysokości 70% ogólnej ilości dostaw odpowiednio dla przedmiotowej części zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia wielkości przedmiotu umowy maksymalnie o 30% ilości wskazanych w formularzu ofertowym (prawo opcji). Ewentualne zmniejszenie przedmiotu umowy uzależnione jest od warunków atmosferycznych panujących w okresie realizacji umowy, tj. temperatury nie przekraczającej 28°C w pomieszczeniach zamkniętych i 25°C na zewnątrz. Niewykorzystanie maksymalnej ilości przedmiotu umowy w okresie obowiązywania umowy nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń odszkodowawczych ze Strony Wykonawcy z tytułu niezrealizowania umowy oraz nie może stanowić podstawy do zmiany cen jednostkowych.
Los: LOT-0002
Titel: woj. wielkopolskie i woj. lubuskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l - część nr 2
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 2
Menge: 122 472 Stück
Los: LOT-0003
Titel: woj. zachodniopomorskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 3
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 3
Menge: 61 488 Stück
Los: LOT-0004
Titel: woj. podlaskie i woj. warmińsko-mazurskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 4
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 4
Menge: 156 744 Stück
Los: LOT-0005
Titel: woj. łódzkie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 5
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 5
Menge: 84 672 Stück
Los: LOT-0006
Titel: woj. śląskie i woj. opolskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 6
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 6
Menge: 281 736 Stück
Los: LOT-0007
Titel: woj. małopolskie i woj. podkarpackie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 7
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 7
Menge: 270 144 Stück
Los: LOT-0008
Titel: woj. dolnośląskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l - część nr 8
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 8
Menge: 130 536 Stück
Los: LOT-0009
Titel: woj. mazowieckie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 9
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 9
Menge: 470 232 Stück
Los: LOT-0010
Titel: woj. lubelskie i woj. świętokrzyskie – dostawa wody źródlanej lub mineralnej (gazowanej i niegazowanej) w butelkach typu PET o pojemności 1,5 l- część nr 10
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 10
Menge: 190 512 Stück
Los: LOT-0011
Titel: woj. pomorskie dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 15 szt.- część nr 11
Beschreibung: dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 11
Menge: 846 Stück
Los: LOT-0012
Titel: woj. kujawsko - pomorskie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 8 szt. - część nr 12
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: woj. wielkopolskie i woj. lubuskie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 95 szt. - część nr 13
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 13
Menge: 2 256 Stück
Los: LOT-0014
Titel: woj. zachodniopomorskie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 31 szt. - część nr 14
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 14
Menge: 442 Stück
Los: LOT-0015
Titel: woj. łódzkie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 23 szt. - część nr 15
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 15
Menge: 517 Stück
Los: LOT-0016
Titel: woj. śląskie i woj. opolskie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 132 szt. i pompkami w ilości 93 szt. - część nr 16
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 16
Menge: 3 666 Stück
Los: LOT-0017
Titel: woj. małopolskie i woj. podkarpackie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 32 szt. - część nr 17
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 17
Menge: 1 023 Stück
Los: LOT-0018
Titel: woj. dolnośląskie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 53 szt. i pompkami w ilości 14 szt. - część nr 18
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 18
Menge: 1 360 Stück
Los: LOT-0019
Titel: woj. mazowieckie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 86 szt. i pompkami w ilości 46 szt. - część nr 19
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 19
Menge: 3 572 Stück
Los: LOT-0020
Titel: woj. lubelskie – dostawa wody źródlanej w pojemnikach dostosowanych do urządzeń dozujących o pojemności 18,9l wraz z elektrycznymi urządzeniami dozującymi w ilości 15 szt.- część nr 20
Interne Kennung: CZ.26.810.2024 - część nr 20
Menge: 658 Stück