See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa szkoleniowotreningowa w obszarze kompetencji kluczowych oraz ogólnożyciowych z wykorzystaniem aplikacji skierowanej do 8470 uczniów w ramach projektu pt. „Mazowiecka Szkoła Przyszłości”"
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę szkoleniową dla 8 470 uczniów z 35 szkół podstawowych i z 3 szkół licealnych opartą na dostępie do aplikacji treningowej w obszarze Kompetencji kluczowych oraz ogólnożyciowych. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 692163-2025
Interne Kennung: ARM/07/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługa szkoleniowotreningowa w obszarze kompetencji kluczowych oraz ogólnożyciowych z wykorzystaniem aplikacji skierowanej do 8470 uczniów w ramach projektu pt. „Mazowiecka Szkoła Przyszłości””