See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: het leveren van hooggespecialiseerde strategische en managementondersteunende diensten inzake onderzoek, innovatie en organisatieontwikkeling ten behoeve van VIVES Hogeschool, in het bijzonder met betrekking tot de werking en ontwikkeling van de Business Unit Onderzoek & Innovatie
Beschreibung: De opdracht heeft tot voorwerp het verlenen van hooggespecialiseerde, geïntegreerde en resultaatsgerichte diensten inzake strategisch management, organisatieontwikkeling, onderzoek en innovatie ten behoeve van VIVES Hogeschool, met bijzondere focus op de verdere ontwikkeling en optimalisatie van de Business Unit Onderzoek & Innovatie.
Interne Kennung: VIV2025/149a
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIV2025/149a - 1
Interne Kennung: 1