469872-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dynamický nákupní systém na IT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na IT
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní a komunikační techniky, příslušenství a příslušného programového vybavení do Ústavu hematologie a krevní transfuze, podrobně rozdělených do kategorií. Příklad přehledu předmětu plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS je uveden v příloze č. 3 ZD. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické podmínky budou vždy konkrétně a podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 zákona. DNS je rozděleno do 5 kategorií. Pro úplnost zadavatel upřesňuje, že si vyhrazuje právo v rámci dílčích veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích, pro účely posouzení splnění stanovených technických podmínek, požadovat předložení produktových listů a certifikátů výrobků např.: katalogový/ datový list s popisem vlastností, fotografiemi, návod k použití v českém jazyce, prohlášení o shodě, v platném znění, a to v českém jazyce. Předmět plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS a podrobná specifikace budou vždy konkrétně a podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZZVZ. Zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách zadavatele a jejich počet může být od jednotek až po stovky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Interne KennungVZ24019
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme, 30234000 Speichermedien, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 48811000 E-Mail-System, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48820000 Server, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32400000 Netzwerke, 31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte, 32500000 Fernmeldebedarf, 32250000 Mobilfunkgeräte, 51000000 Installation (außer Software), 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 45315100 Elektrotechnikinstallation
5. Los
LosLOT-0001
TitelHW
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní a komunikační techniky související s hardware do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung24019-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 48820000 Server, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte
LosLOT-0003
TitelOstatní IT příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky ostatního IT příslušenství do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung24019-3
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
LosLOT-0002
TitelSW
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky příslušného programového vybavení související se software do Ústavu hematologie a krevní transfuze.
Interne Kennung24019-2
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 48811000 E-Mail-System, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme