Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Gliwicki (PL229)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme:
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60100000 Υπηρεσίες οδικών μεταφορών
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Gliwicki (PL229)
Χώρα: Πολωνία
Γενικές πληροφορίες
Κατ’ αποκλειστικότητα συμμετοχή:
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Gliwicki (PL229)
Country: Poland
General information
Reserved participation:
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Gliwicki (PL229)
País: Polonia
Información general
Participación reservada:
469887-2026 - Hange
Poola – Maanteetransporditeenused – Świadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu krwi z RCKiK
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriŚwiadczenie usług transportu sanitarnego oraz transportu krwi z RCKiK
KirjeldusPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego i transportu krwi z RCKiK dla Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu szczegółowo opisane w pkt.4 niniejszego rozdziału SWZ
Sisemine tunnus56/EZP/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Kiirendatud menetluse põhjenduspilna potrzeba
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 60100000 Maanteetransporditeenused
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriTransport sanitarny karetką do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej z zespołem karetki
KirjeldusTransport zgodny z opisem W SWZ
Sisemine tunnus56/EZP/26-1
OsaLOT-0002
PealkiriTransport sanitarny karetką do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej z lekarzem i sanitariuszem lub ratownikiem lub pielęgniarką
Sisemine tunnus56/EZP/26-2
OsaLOT-0003
PealkiriTransport krwi z RCKiK do SCCS
Sisemine tunnus56/EZP/26-3
OsaLOT-0004
PealkiriKaretka do przewozu pacjentów w pozycji siedzącej lub leżącej z sanitariuszem transport TS
KirjeldusTransport zgodny z opisem w SWZ
Sisemine tunnus56/EZP/26-4
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60100000 Services de transport routier
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Informations générales
Participation réservée:
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60100000 Usluge cestovnog prijevoza
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Gliwicki (PL229)
Zemlja: Poljska
Opće informacije
Rezervirano sudjelovanje:
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország: Lengyelország
Általános információk
Fenntartott részvétel:
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60100000 Kelių transporto paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Gliwicki (PL229)
Šalis: Lenkija
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60100000 Autotransporta pakalpojumi
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Gliwicki (PL229)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
Darbības termiņš: 24 Mēneši
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Gliwicki (PL229)
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60100000 Serviços de transporte rodoviário
Local de execução
País: Polónia
Informações gerais
Participação reservada:
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60100000 Servicii de transport rutier
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Gliwicki (PL229)
Țara: Polonia
Informații generale
Participare rezervată:
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Splošne informacije
Pridržana udeležba: