2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktverkenning Geothermieproject
Beschreibung: Met deze marktverkenning wil de Aanbestedende dienst marktkennis ophalen over de haalbaarheid van het beoogde geothermie concept, de mogelijke rol van potentiele marktpartijen, en de wijze waarop samenwerking tussen publieke en private partijen vorm kan krijgen. De verkenning richt zich nadrukkelijk niet op het opvragen van een uitgewerkte aanbieding, prijsopgave of volledige businesscase. Het doel is om op hoofdlijnen inzicht te krijgen in de aandachtspunten, randvoorwaarden en risico’s die marktpartijen zien bij de verdere ontwikkeling, realisatie en exploitatie van de geothermiebron.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09323000 Fernwärme